images/stories/logosait_new.jpg

 

Звернення міського голови Тернополя з приводу річниці трагедії у Бабиному Яру

Шановна громадо! Українці!

Сьогодні  ми вшановуємо жертв трагедії Бабиного Яру. Це місце знакове для вшанування невинних жертв, як єврейського так і українського народу. Там знайшли свою смерть тисячі українців, зокрема сотні членів ОУН. Бабин Яр є символом злочинів як нацизму так і комунізму.

Сьогодні широко відомим є злочин нацистів, скоєний під час Другої світової війни. Однак ще маловідомим є той факт, що Бабин Яр став братською могилою для тисяч українських селян, виморених під час Голодомору 1932-1933 років.

У 2022 році, коли московські окупанти рвалися до Києва, трагедія Бабиного Яру могла знову повторитися. І лише завдяки звитязі та мужності наших військових сотні тисяч цивільних українців були врятовані. Доказом того, що сучасні російські війська діють за прикладом Сталіна та Гітлера, стали тисячі закатованих мирних українців у Бучі та Ірпені, у Маріуполі та Ізюмі.

Тож помолимося та віддамо шану невинно вбитих у Бабиному Яру і тисячах інших місць, де вчинили злочини нацистські, радянські та рашистські кати.

Ніколи не забудемо. Ніколи не пробачимо.

Царство небесне всім закатованим.

Миру всім нам після перемоги над московським злом.

 

Міський голова Тернополя    Сергій Надал

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер