images/stories/logosait_new.jpg

 

Команда Тернопільської області на третьому місці у командному заліку чемпіонату України з літнього біатлону

Чемпіонатом України з літнього біатлону, який проходив у селі Яворів, що на Львівщині, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, завершився літній змагальний сезон. Програма чемпіонату складалась з трьох дисциплін: спочатку чоловіки та жінки розіграли  медалі у спринтах, наступного дня змагались у гонках переслідування, а потім, після дня відпочинку, провели класичні естафетні гонки. За підсумками виступів, спортсмени Тернопільщини посіли на цих змаганнях третє загальнокомандне місце.

Отож, першого змагального дня спортсмени вирішували, хто сильніший у спринтерській гонці. Як ідеться на сторінці Тернопільської ДЮСШ з біатлону, представник обласної ШВСМ Тарас Лесюк тут був за крок від п’єдесталу, фінішувавши на 4-ій позиції і поступившись лише 0,76 секунди бронзовому призеру. Другого змагального дня, в гонці переслідування, Тарас Лесюк став чемпіоном України, а ще один представник Тернопільської обласної ШВСМ Антон Дудченко фінішував четвертим.

У заключний день команди боролись за нагороди чемпіонату в класичних естафетних гонках. Команда Тернопільської області у складі Дмитра Грущака, Тараса Тарасюка, Миколи Грущака (вихованці ТО ДЮСШ з біатлону) та Євгена Івченка (представник ТО ШВСМ) здобула бронзові нагороди. В результаті спортсмени Тернопільщини посіли третє загальнокомандне місце.

Додамо, що під час церемонії нагородження переможців змагань тренеру-викладачу з біатлону Назарію Бурику було вручено посвідчення Заслуженого тренера України з біатлону.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер