images/stories/logosait_new.jpg

 

Міський голова Сергій Надал привітав тернопільських автомобілістів і дорожників напередодні професійного свята

Напередодні Дня автомобіліста та дорожника, який щорічно відзначають в останню неділю жовтня, у Тернополі в Українському Домі відбулися урочисті заходи.

Міський голова Сергій Надал привітав працівників комунальних підприємств Тернополя, які займаються пасажирськими перевезеннями, ремонтом, обслуговуванням доріг та автомобільного транспорту, водіїв, інженерно-технічних працівників та керівників автотранспортних підприємств Тернополя.

«Завдяки вашій праці, навіть в умовах повномасштабного московського вторгнення, у Тернополі є повноцінний громадський транспорт, продовжують діяти соціальні тарифи на перевезення, - зазначає Сергій Надал. –  Щиро вклоняюся мужності та героїзму тернопільських водіїв та дорожників, які замінили мирну роботу на службу у Збройних силах України чи стали водіями-волонтерами. Кожен з Вас на своєму місці наближає нашу спільну Перемогу. Вами пишається Тернопіль. Вами пишається Україна».

З нагоди свята міський голова вручив 18 подяк, чотири цінних подарунки (наручні годинники) та шість Нагородних знаків представникам автомобільних та дорожніх підприємств Тернопільської громади.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер