images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі бігли "Найдовший в світі марафон" (фото)

У Тернополі бігли "Найдовший в світі марафон" (фото)
До акції вшанування українських захисників "Найдовший в світі марафон" долучилися цієї неділі члени Тернопільського осередку Спілки Української Молоді в Україні.

Сумівці, віком від п'яти до 40+  років, пробігли символічну дистанцію, солідаризуючись з нашими військовослужбовцями.

Наймолодші долали шлях від пам’ятника Славкові Луцишину до головного флагштоку  в гідропарку "Сопільче". Старші - фінішували біля пам’ятника Степану Бандері.

Для участі в "марафоні" необхідно було пройти реєстрацію та зробити благодійний внесок на підтримку ЗСУ.

"Зараз у лавах Сил оборони воює сотня сумівців. У їх числі – наші друзі та подруги з Тернопільщини. Пам’ятаємо і шануємо кожного й кожну з них. Біжимо і підтримуємо наших героїв", – кажуть в Тернопільському осередку Спілки Українськї Молоді в Україні.

Дитанційно до участі в забігу долучилися й сумівці-бійці, які перебувають в місцях дислокації їхніх бойових підрозділів. Вони надіслали відевітання учасниками акції в Тернополі: "Відчуваємо вашу підтримку і дякуємо за неї".

Кожен з учасників забігу отримав пам’ятну медаль.

Найдовший у світі марафон” організований “Новою поштою” заради підтримки тих, хто понад 9 років захищає, рятує, лікує і наближає перемогу України.

“Під час забігу кожен зможе подякувати герою або героям, вказавши їхні імена на стартовому номері та пробігши дистанцію в Києві або будь-якій точці", - кажуть організатори.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер