images/stories/logosait_new.jpg

 

Молодь Тернополя може долучитись до відновлення країни в рамках програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Молодь з усієї України запрошують на програму UPSHIFT, щоб створити власні проєкти, які зможуть вирішити проблеми, пов’язані з відновленням країни від наслідків війни.

UPSHIFT – це глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість підліткам та молоді пройти навчання за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), отримати менторську підтримку та ресурси, щоб перетворити свої ідеї на соціально важливі проєкти.

Взяти участь у програмі може молодь віком 14-24 років з усіх областей України, яких хвилюють нагальні питання щодо відновлення нашої країни.

Для участі у програмі потрібно:

  • зібрати команду від 3 до 5 друзів-однодумців;
  • визначити відповідальну людину, яка буде вести комунікацію від імені команди та  заповнить форму для відбору;
  • визначити та описати у заявці проблему, що стосується відновлення України та турбує команду;
  • заповнити форму для реєстрації за посиланням.

Дедлайн подачі заявок: 14 листопада.

Важливо зосередитися саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які хочеться подолати. Вже в  процесі роботи на UPSHIFT команди зможуть знайти рішення для проблеми.

Більше дізнатися про програму та особливості національної хвилі можна буде під час онлайн зустрічі 2 листопада о 17:00. Щоб отримати посилання на зустріч, потрібно зареєструватися.

UPSHIFT у соціальних мережах: інстаграмфейсбук.

Національна хвиля програми UPSHIFT реалізується ГО СКЦ «Задзеркалля» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Японії.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер