images/stories/logosait_new.jpg

 

Мешканцям Тернопільщини, які долучились до "Армії відновлення", вже виплатили 2,5 млн зарплати

Мешканцям Тернопільщини, які долучились до "Армії відновлення", вже виплатили 2,5 млн зарплати
До державної ініціативи "Армія відновлення" долучились майже 800 безробітних з Тернопільщини.

Як повідомили в обласному центрі зайнятості, за виконання суспільно корисних робіт їм вже виплатили 2,5 млн грн зарплати.

Учасники "Армії відновлення" з Тернопільщини впорядковували та утримували в належному стані укриття, здійснювали супровід та догляд за учасниками бойових дій в медзакладах, надавали допомогу сім’ям військових, плели маскувальні сітки, працювали у благодійних їдальнях та виконували ряд інших робіт.

"Для безробітних є ряд переваг участі у суспільно корисних роботах, зокрема, у них зберігається статус безробітного на весь період їх виконання, це легальна робота, адже укладаються строкові трудові договори, вони отримують заробітну плату не нижче мінімальної, набувають страхового стажу та мають соціальний захист і гарантії", – зазначили у центрі зайнятості.

Аби отримати більш детальну інформацію, необхідно звернутися у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, або за тел. "гарячої лінії" 0635765756.

Нагадаємо, державна ініціатива "Армія відновлення" стартувала в Україні у 2022 році. Люди, які з різних причин залишились без роботи, зможуть долучитись до виконання суспільно корисних робіт з відбудови країни. Оплата за такі роботи здійснюється на рівні мінімальної зарплати, яка зараз складає 6700 грн.

Безробітні зможуть бути залучені до виконання робіт, які мають оборонний характер, робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, а також до заходів із забезпечення загальних потреб функціонування економіки та життєдіяльності населення.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер