images/stories/logosait_new.jpg

 

Міський голова перевірив стан готовності пункту незламності та укриття на базі Центру дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка

У Тернополі триває перевірка укриттів, сховищ, пунктів незламності та пунктів масового проживання на предмет готовності приймати мешканців у випадку критичної ситуації. У таких пунктах тернополяни та гості нашого міста зможуть зарядити телефони, скористатись електроенергією, інтернетом та зігрітись.

Цими днями міський голова Сергій Надал перевірив стан готовності стаціонарного пункту незламності та укриття, що функціонує на базі Центру дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка.

«Під час повітряної тривоги перевірили, як працює укриття на просп. Злуки, 45. Тут є повноцінне найпростіше укриття, яке забезпечене усім необхідним обладнанням. Функціонує також пункт незламності, тож за потреби сюди можна прийти погрітись, зарядити гаджети, – зазначає міський голова. –  Перевірка стану укриттів у місті продовжується. Ми хочемо, щоб усі приміщення працювали повноцінно, тож закликаю керівників установ і організацій усіх форм власності, де передбачені укриття, щоб вони були постійно відкриті і мали належний стан. Це персональна відповідальність керівників і спільно з поліцією будемо  перевіряти ці заклади».

З переліком доступних пунктів обігріву та укриттів можна ознайомитись у розділі «Е-сервіси».

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер