images/stories/logosait_new.jpg

 

США дадуть Україні тисячі тонн металу, щоб захистити енергооб'єкти

США дадуть Україні тисячі тонн металу, щоб захистити енергооб'єкти
USAID ДАСТЬ МЕТАЛ ДЛЯ ЗАХИСТУ ОБ’ЄКТІВ ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ, ФОТО ДЕРЖАГЕНТСТВА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надасть Україні 20 тисяч тонн металу для захисту об’єктів енергетики від російських атак.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на пост Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури України у Facebook

Деталі: Проєкт із забезпечення будівництва металом реалізує компанія Tetra Tech ES, яка є підрядником USAID в межах підписаного раніше меморандуму про взаєморозуміння.

Вказується, що компанія закуповує метал в українського виробника, після чого його транспортують на будівництво, де вже застосовується перша партія.

Наразі йдеться про будівництво споруд другого рівня захисту. Сюди належать 22 підстанції й 63 автотрансформатори у 14 областях.

Також нагадують, що бетонні конструкції навколо основної мережі Укренерго зводяться з березня 2023 року.

Згідно з повідомленням, рішення про захист енергетичних об’єктів прийняли уряд та Генштаб ЗСУ, тоді як Агентство працює спільно з НЕК "Укренерго", яке формує завдання на проєктування та будівництво.

"Під час проєктування використовуються вихідні дані від Генштабу, настанова для інженерних військ та міжнародні нормативні документи, отримані від спеціалізованих фахівців під час проходження навчання у Великій Британії за нормативами та стандартами Великої Британії та США", – запевняє Агентство.

Передісторія:

  • Раніше повідомляли, що США разом із партнерами працюють у трьох напрямках, щоб допомогти Україні захистити енергетичну інфраструктуру від російських атак.
  • Перед цим США виділили Україні 25 мільйонів доларів на відновлення постраждалого від російських атак енергетичного сектора.
  • В середині листопада США анонсували 500 мільйонів доларів на допомогу Україні в енергетичному секторі.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер