images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі триває Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті тренера Богдана Сцібайла

Цими днями у Тернополі проходить XXVII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків, який присвячений пам’яті українського тренера Богдана Сцібайла.

Після п’ятирічної перерви на килимах у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка знову змагаються юні борці вільного стилю. Цьогоріч захід об’єднав спортсменів з міст: Рокитне, Рівне, Здолбунів, Запоріжжя, Хмельницький, Калуш, Збараж, Борщів, Теребовля, Вишнівець та Тернопіль.

З вітальним словом до учасників також звернувся міський голова Тернополя, голова Тернопільської обласної федерації вільної боротьби Сергій Надал.

«Дякуємо захисникам Збройних сил України, які сьогодні захищають нашу державність, знищують окупантів і дають можливість в тилу проводити подібні спортивні змагання. Після декількох років перерви сьогодні турнір відновлюємо, – зазначив Сергій Надал. –  Боротьба – це спорт сильних духом та тілом людей. Саме такі люди потрібні Україні. Вдячний усім, хто долучився до організації та проведення турніру. Вітання нашим гостям, які приїхали з різних куточків України. Бажаю усім перемоги та миру».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер