images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі затвердили види громадських робіт на 2024 рік

З метою організації громадських робіт для вирішення ряду суспільно-корисних питань на території Тернопільської громади та сприяння зайнятості безробітних, 20 грудня на засіданні виконавчого комітету затверджено види громадських робіт на 2024 рік.

У прийдешньому році за участю Державної служби зайнятості будуть здійснюватися оплачувані громадські роботи на підприємствах, організаціях, установах комунальної форми власності, а також за договорами – у інших роботодавців з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу та безробітних.

Види громадських робіт, що відповідають потребам громади, мають економічну, соціальну та екологічну користь можна знайти тут (додається). Їх проводитимуть на базі комунальних підприємств та установ, управлінь Тернопільської міської ради, громадських організацій.

Роботодавці громади, що мають потребу в проведенні інших тимчасових робіт за рахунок коштів роботодавців та інших джерел, не заборонених законодавством, можуть подавати до центру зайнятості інформацію про потребу в робочій силі для укомплектування тимчасових робочих місць.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер