images/stories/logosait_new.jpg

 

На автошляхах та магістральних вулицях Тернопільської громади снігоочисна техніка працює цілодобово

На захід країни повернулася зима із хуртовинами та низькими температурними показниками. Не оминув холодний циклон і Тернопільщину. 7 січня вночі в області та, зокрема, й у Тернополі розпочалися помірні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, а вдень – значний сніг з поривами вітру, що місцями призводило до переметів, приросту снігового покриву та ожеледиці на дорогах.

За даними Тернопільського обласного центру з гідрометеорології у громаді оголошено метеорологічне явище І рівня небезпечності (жовтий – НМЯ І). Зокрема, станом на 20:00 год 7 січня  у Тернополі за 12 годин випало 8 мм опадів (до порівняння, у Кременці за цей час випало 5,5 мм снігу; Бережани – 3,1 мм; Чортків – 3,6 мм) у вигляді снігу, що при температурі 7,2 градуса нижче нуля призвело до намерзання та утворення ожеледиці на дорогах.

Відтак, комунальні служби Тернополя розпочали працювати у посиленому режимі з ночі 7 січня. Снігоочисна техніка виїхала на автошляхи, магістральні та проїзні вулиці міста та громади.

Зокрема, упродовж доби цілодобово проводиться:

  • механізоване посипання і прогортання проїзних частин піскорозкидачами;
  • прогортання і підбивання валів автогрейдером;
  • механізоване підмітання тракторними щітками і бобкатами тротуарів та пішохідних зон;
  • механізоване прогортання і посипання тротуарів тракторами із навісним посипальним обладнанням, прогортання заїзних кишень;
  • посипання вузьких тротуарів та ділянок доріг із значним ухилом, розчищення пішохідних проходів та острівків безпеки на дорогах  дорожніми працівниками.

Продовжують працювати двірники, проводячи ручне посипання, розчищення зупинок громадського транспорту, розчищення пішохідних переходів тощо.

Так, станом 11:00 год 8 січня комунальні служби продовжують боротись з негодою, проводячи очищення від снігу та протиожеледні заходи. Загалом наразі у центральній частині міста та різних мікрорайонах міста працює 31 одиниця снігоочисної техніки.

Також станом на 12:00 у місті створено дві додаткові бригади двірників, у складі понад 70 осіб, які працюють над розчищенням тротуарів загального користування. Адже за даними відділу техогляду, лише 45% усіх тротуарів у Тернополі можуть бути прибрані механізовано.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер