images/stories/logosait_new.jpg

 

28 снігоочисних машин цієї ночі проводили зимове утримання вулично-дорожньої мережі Тернополя

У Тернопільській громаді продовжують розчищати дороги й автошляхи від снігових опадів та проводити протиожеледні заходи.

У нічну пору доби, 9 січня, комунальні служби Тернополя проводили повторне прогортання та посипання вулиць, прогортання та підбивання валів автогрейдером, механізоване підмітання тракторними щітками тротуарів та пішохідних зон.

Загалом цієї ночі на вулично-дорожній мережі міста працювало 28 одиниць техніки для посипання проїзних частин та прогортання снігового накату.

Станом на ранок 9 січня у місті продовжують здійснювати комплекс снігоочисних та протиожеледних заходів. Працюють  двірники та додаткові бригади робітників, проводячи ручне посипання, розчищення зупинок громадського транспорту, розчищення пішохідних переходів, тротуарів загального користування тощо.

Мешканці можуть дізнатись інформацію про виконавців робіт з утримання шляхово-мостового господарства м. Тернополя на інтерактивній карті відповідальності за зимове утримання міста 2023-2024рр.

Додамо, тернополяни при виявленні ділянок дороги або тротуару, які не прибрані від снігу чи ожеледиці, можуть повідомляти про це муніципальній інспекції на Viber за номером 067 447 32 78.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер