images/stories/logosait_new.jpg

 

Тернопільські біатлоністи привезли із юніорського чемпіонату України у Яворові дві золотих, дві срібних і одну бронзову нагороди

Чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок відбувся у селі Яворів на Львівщині. Чотири медалі здобула на цьому турнірі тернопільська біатлоністка, студентка соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету Тетяна Тарасюк. Так, в індивідуальній гонці, Тетяна виборола для скарбнички збірної Тернопільської області срібну нагороду. «Золото» ж тут завоювали Ксенія Приходько, а «бронзу» - Єва Мартиненко, які є представницями Сумської області. До десятки найкращих у цій гонці увійшла також представниця Тернопільщини, студентка факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного факультету імені Володимира Гнатюка, Ірина Тарасюк – сестра Тетяни, яка фінішувала на сьомому місці.

 

Серед юніорів найкращим серед тернополян став брат Тетяни та Ірини - Тарас Тарасюк, який у підсумковому протоколі розмістився на одинадцятій позиції. За ним фінішували ще двоє тернопільських біатлоністів — Микола Грущак і Костянтин Марценюк.

У спринтерській гонці юніорок, яка була наступною у програмі змагань, Тетяна Тарасюк здобула бронзову нагороду, перше місце знову у Ксенії Приходько, а друге – у Вікторії Хвостенко.

Зате у мас-стартах Тетяні Тарасюк вдалося перемогти усіх суперниць і вибороти золоту нагороду. А її сестра Ірина посіла у цій гонці четверте місце.

Ще одне «золото» Тетяна завоювала разом з Іриною, їхнім молодшим братом Тарасом та Костянтином Марценюком у змішаній естафеті. Команда Тернопільської області (Ірина Тарасюк, Тетяна Тарасюк, Тарас Тарасюк та Костянтин Марценюк) посіла перше місце, обійшовши команди із Сумської (друге місце) та Чернігівської (третє місце) областей.

У здобутку тернополян є і ще одна нагорода срібного гатунку, яку у класичній естафеті 4х7,5 км серед юніорів виборола команда Тернопільської області. У її складі виступали Тарас Тарасюк, Костянтин Марценюк, Артур Марченко та Микола Грущак. А місця у цій гонці на п’єдесталі пошани розподілились так: Сумська область, Тернопільська область, Чернігівська область.

Відтак, у здобутку біатлоністів з Тернопілля на чемпіонаті України серед юніорів п’ять нагород – два «золота», два «срібла» і одна «бронза».

Фото зі сторінки Людмили Сагайдак у соцмережах.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер