images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі діє фотовиставка «Аби ДобраНіч» військового Юрія Костишина

29 січня у холі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка розпочала роботу фотовиставка тернопільського захисника, випускника університету Юрія Костишина (Кіт Характерник). Відвідати експозицію тернополяни та гості нашого міста можуть з 9:00 год по 21: 00 год.

На виставці з символічною назвою «Аби ДобраНіч» представлені світлини, які зроблені у період з лютого 2022 по вересень 2023 року у районі Бахмуту та Запорізької області.

Як зазначає Юрій Костишин, фотографування для нього це – спосіб зберегти свідомість цілою, а розум неушкодженим, своєрідний спосіб втечі від жахіть та катаклізмів війни, спосіб втриматися на плаву.

Фотовиставка «Аби ДобраНіч» у холі педагогічного університету працюватиме до 26 лютого.

Додамо, Юрій Костишин з травня 2014 року захищав Україну у складі 93-тьої ОМБр Холодний Яр. 24 лютого 2022 року був серед перших добровольців у черзі у військкомат, далі з побратимами обороняли Київ, були у найгарячіших точках Донбасу, зараз – у 44 окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Данила Апостола. Зараз Юрій обороняє Україну на гарячих південних рубежах.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер