images/stories/logosait_new.jpg

 

Зупинити дію рішення політичної партії "Слуга Народу": Тернопільський суд повернув депутатство Ігорю Жмінці

Ігор ЖмінкаІгор Жмінка
22 січня Тернопільський окружний адміністративний суд на чолі з суддею - Дерех Надією Володимирівною вирішили зупинити дію рішення політичної ради політичної партії "Слуга Народу" від 28.12.2023 про відкликання депутата Тернопільської обласної ради Ігоря Жмінки.

Депутат Тернопільської обласної ради Ігор Жмінка звернувся до суду, коли дізнався, що у листопаді 2023 року відбулися збори партії "Слуга народу", на яких прийняли рішення про внесення пропозиції щодо відкликання його з депутатів за народною ініціативою.

Передувало цій події - жовтневе засідання фракції "Слуга народу" в Тернопільській обласній раді, де вирішили виключити з фракції свого однопартійця - Ігоря Жмінку.

Про це рішення Ігор Жмінка також дізнався з преси, за собою жодної провини депутат не відчував, тому подав до суду і виграв його.

Ігор Жмінка ні тоді, ні зараз не знає істинних мотивів та причин виключення з фракції "Слуга народу", але з чуток і десь особисто розуміє, що його діяльність щодо викриття премій та надбавок колишньому голові та його заступникам Тернопільської обласної ради чомусь не подобається народному депутату та керівнику "Слуг народу" на Тернопільщині Володимиру Гевку.

Ігор Жмінка звернувся до суду щойно отримав офіційне підтвердження про виключення з фракції та з депутатів від "СН".

Відтак, Тернопільський окружний адміністративний суд прийняв рішення - забезпечення позову до подання позовної заяви - задовольнити, зупинити дію рішення політичної ради політичної партії "Слуга Народу" від 28.12.2023 про відкликання депутата Тернопільської обласної ради Ігоря Жмінки за народною ініціативою - до набрання законної сили судовим рішенням у справі №500/324/24.

Ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер