images/stories/logosait_new.jpg

 

Школа vs церква: у Тернополі черговий скандал через учнівського капелана

Школа vs церква: у Тернополі черговий скандал через учнівського капелана
На початку лютого "Тернополяни" писали, що у ЗОШ №11 з'явився перший шкільний капелан.

Духовним наставником став отець Роман Підгайний.

Зі священником учні ЗОШ№11 разом вивчають духовність в легкій та зрозумілій для них формі.

Про те, не усі батьки в захваті від такої ідеї.

Більше того, стверджують, що школа і церква зовсім  різні структури, які не варто поєднувати у навчальному процесі.

"Офіційний капелан" раптом допер, що підписання договору з навчальним закладом (ТЗОШ 11) то гарно і поважно, але не зовсім достатньо, щоб порушувати ст. 35 Конституції України та ст. 6 Закону України «Про освіту» і почав істерично випрошувати батьків дуже-сильно-заднім-числом писати заяви про дозвіл дітям на відвідування на території закладу освіти заходів, де він проповідуватиме релігію. Для інформації - декілька заяв на імʼя директора школи про неприпустимість порушення вказаних вище статей дуже поставлять «на шпагат» директора школи і дадуть шанс повернути проповідування з території закладу освіти на територію церкви. Батьки, ваша інфантильність і небажання вголос сказати те, про що ви дуже голосно думаєте і коментуєте в фейсбуці нестиме доволі невтішні наслідки не лише зараз, а й в досить далекій", - пише користувачіка Тетяна Семусь.

Тетяну підтримала місцева підприємиця Ірина Кельнер.

"Свобода віросповідання? У батьків 11 школи м. Тернополя школи просять заднім числом написати заяву за скасування дії Конституції України у цій школі. Не потрібно так робити", -зауважила Ірина Кельнер.

 

На зображенні може бути: текст «слава Icycy христу...дорог батьки 3 останнми подями якi̇ трапилися, потрибно щоб ви написали заяви на дозвл проведення наших зустрчей 3 д°тьми. прошу вас завтра передати ui заяви дтьми класному кервнику. дякую 1 20:07 SETA) liposy በ929p 2 20:07 дату вписуете 06.09.2023»

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер