images/stories/logosait_new.jpg

 

Легка атлетика 13 Лютого 2024, 14:15 | 76 0 ЛАСІЦКЕНЕ – про дискваліфікацію: «Я втратила більше половини заробітку»

ЛАСІЦКЕНЕ – про дискваліфікацію: «Я втратила більше половини заробітку»Getty Images/Global Images Ukraine. Марія Ласіцкене

Олімпійська чемпіонка та триразова чемпіонка світу у стрибках у висоту Марія Ласіцкене зізналася, що втратила більше половини заробітку через недопуск російських легкоатлетів до міжнародних змагань.

«На «руській зимі» за перше місце дають 200 тисяч рублів, за друге – 120 тисяч, за третє – 80 тисяч. За кордоном це, звичайно, інші суми: перше місце у «Діамантовій лізі» — 10 тисяч доларів та можуть бути за приїзд 5 тисяч, наприклад.

За рахунок чого живе професійний спортсмен? Якщо говорити про мене, я втратила більше половини заробітку – це факт. Діамантова ліга, бонусні гроші від екіпірувальника... Це великі втрати, які ніхто не збирається та не буде, я думаю, відшкодовувати.

У росії, на жаль, мені потрібно виграти всі змагання за рік, щоб хоч якось повернути собі призові за перемогу на одній «Діамантовій лізі». Це незрівнянно, це сумно.

В якийсь момент спорт стає не лише твоєю улюбленою справою, а справжньою професією, завдяки якій ти годуєш сім'ю», — заявила Ласіцкене на зустрічі з президентом федерації легкої атлетики санкт-петербурга Дмитрієм Павловим.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер