images/stories/logosait_new.jpg

 

Екстрені пологи: посеред ночі медики швидкої допомогли народитись дитині у селі на Зборівщині

Екстрені пологи: посеред ночі медики швидкої допомогли народитись дитині у селі на Зборівщині
На Зборівщині вагітна жінка, у якої розпочались перейми, не змогла доїхати до лікарні.

Народити їй в домашніх умовах допомогла бригада Залозецького пункту Е(Ш)МД Зборівської підстанції Бережанської станції.

«Бригада у складі фельдшера Антонюк Оксани та водія Волянюка Романа стала не лише свідком, а й активним учасником процесу появи на світ нового життя. Працівникам нашого Центру не часто доводиться приймати пологи, тому кожен такий випадок завжди є надзвичайно хвилюючим та емоційним. Виклик був пізнім, адже пролунав о 2 ночі. Довелося їхати у віддалене село, де вже чекали люди, які скерували до потрібної хати», - розповіли у КНП «ЦЕМД та МК» ТОР.

За словами медиків, пацієнтка перебувала на етапі потуг і потребувала ретельного контролю за їх успішним перебігом.

«Ведення пологів Оксана Василівна здійснила як досвідчена акушерка та проявила високий рівень підготовки. Незважаючи на те, що це було вперше на її практиці, вона чітко слідувала протоколу й належним чином оцінила як стан породіллі, так і новонародженої дитини», - зазначили у центрі.

Акушерка допомогла з’явитися на світ здоровій дівчинці вагою 2 кг 900 г. Малечі наклала затискачі та перерізала пуповину. Окрім цього медикиня перевірила усі рефлекси й оцінила стан немовляти за шкалою Апгар в 7-10 балів, що було підтверджено і лікарями після успішного транспортування породіллі з донечкою до Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина».

«Подбала Оксана Василівна і про пацієнтку, адже перші години після пологів особливо важливі для успішного відновлення жінки після народження дитини. Згодом до екіпажу доєдналася бригада зі Зборова, яка супроводжувала пацієнтів до Тернополя на випадок виникнення ускладнень, адже в руках наших медиків було два дуже цінних і вразливих життя. Висловлюємо щиру подяку та захват своїм колегам із Залізців. Бажаємо, щоб кожен ваш виїзд завершувався так натхненно та життєствердно», - поділились медики.

Медики нагадують усім потенційним пацієнтам, що їхнє життя і здоров’я, в першу чергу, залежить саме від них.

«Будьте пильними і своєчасно звертайтеся в найближчі спеціалізовані заклади охорони здоров’я при перших симптомах станів, які можуть потребувати допомоги медичного персоналу з відповідним досвідом та оснащенням», - наголосили у центрі.

 

433869448_834674762037578_6358374712052534912_n.jpg

434021750_834674768704244_8716916853803123664_n.jpg

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер