images/stories/logosait_new.jpg

 

Кременеччина отримала "лікарню на колесах", вартістю 2 млн грн (фото)

Кременеччина отримала "лікарню на колесах", вартістю 2 млн грн (фото)
На Тернопільщині з'явилася мобільна лікарня на колесах.

Кременецьким центром надання первинної медико-санітарної допомоги Кременецької міської ради отримано автомобіль для надання мобільної медичної допомоги населенню у важкодоступних місцях.

Реалізація спільного проєкту «Мобільна медична допомога для населення» при сприянні Тернопільської обласної та Кременецької районної організацій і Норвезького Червоного Хреста.

Автомобіль обладнаний апаратурою 30 найменувань, вартість якої понад 2 мільйони гривень, і медикаментами.

"Створена медична мобільна група у складі лікаря, медичної сестри і водія. Утримання цього штату – також за кошти Червоного Хреста. Група не лише буде проводити обстеження, а й давати направлення у разі потреби для огляду спеціалістами вторинної ланки, а також транспортуватиме хворих до медичного закладу за необхідності госпіталізації. Розроблено графіки виїзду у сільські населені пункти. У них включено 6 сіл, де в лікарських амбулаторіях через недостатню кадрову забезпеченість тимчасово відсутній лікар, 15 - де функціонують ФАПи і де проживає більше 500 осіб. Якщо ж у селі мешкає менше людей, то графіком такі села об’єднані. Автомобіль працюватиме у Кременецькій, Почаївській та Лопушненській громадах”, - розповіли у Кременецькій РДА.

Перший виїзд відбувся 25 березня 2024 року, під час якого прийнято 38 пацієнтів.

 

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер