images/stories/logosait_new.jpg

 

Стало відомо, кому підвищать зарплати в 2014 році

Стало відомо, кому підвищать зарплати в 2014 році
Фото: Reuters
Найбільш песимістичними можна назвати тих, хто працює в В2С сфері, банківському секторі, на ринку будівництва та нерухомості

За оцінками експертів, збережеться тенденція до вибіркового підвищення зарплати для тих, хто показує гарні результати або важливий для компанії, йдеться в прес-релізі HeadHunter Україна.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Міжнародним кадровим порталом HeadHunter Україна і HR-консалтинговою компанією Hudson в Україні.

За оцінками експертів, збережеться тенденція до вибіркового підвищення зарплати для тих, хто показує гарні результати або важливий для компанії.
Якщо в 2013 році тотальне підвищення зарплат пройшло в 22% українських компаній, то в цьому році на це можуть розраховувати тільки 10% роботодавців. Втім, скорочень зарплат, на думку роботодавців, не передбачається - їх побоюються тільки 2% опитаних.
Найбільш песимістичними можна назвати тих, хто працює в В2С сфері, банківському секторі, на ринку будівництва та нерухомості. Саме тут найвищий відсоток тих, хто не зможе підвищувати зарплату (20-25%).
А ось найбільш оптимістичні в фармацевтичних та IT-компаніях - тут найбільший відсоток тих, хто обіцяє зростання в тій чи іншій формі.
Прогнози в цілому із професійної сфери, в якій працює компанія, респондентам робити ще складніше. Чверть опитаних (25%) не готові сказати, як розвиватиметься галузь в наступному році. Але і скорочення зарплат прогнозують небагато - тільки 6% опитаних (найчастіше респонденти з В2С сфери,  автопромисловості і будівельного сектору). Зате п'ята частина респондентів (21%) говорять про те, що в їхній галузі зарплати залишаться без перегляду. Найчастіше про це говорять у промислових компаніях, В2В і В2С компаніях. Прогнозоване зростання, як і в 2013 році, в цілому не перевищує 10-15%.
Дані були отримані в результаті опитування HR-директорів українських компаній, ТОП-менеджерів і власників бізнесів, проведеного в липні-серпні 2013 року. В опитуванні брали участь 600 респондентів з різних регіонів України.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер