images/stories/logosait_new.jpg

 

Для працівників "Тернопільводоканалу" ввели "сухий закон"

1 d0-b7-d0-b0-d0-b3-d1-80-d1-83-d0-b6-d0-b5-d0-bd-d0-bd-d0-be-d0-b51Директор комунального підприємства “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма ввів “сухий закон” для своїх працівників – нетверезий співробітник назавжди прощається з роботою.

“Для більшості державних комунальних підприємств з пострадянського періоду є традицією проблема з кадрами. Люди під час роботи деколи зловживають алкогольними напоями. У нас також тривалий період була така проблема”, – зазначив Кузьма.

За його словами, коли зарплати були низькими, доводилося “миритися з негативними моментами” у роботі співробітників.

“Ми маємо можливість зараз більше фахівців підібрати, і одночасно ввести жорсткі умови дисципліни на роботі”, – підкреслив він.

Поштовхом для введення “сухого закону” стала лекція священиків УГКЦ про шкоду алкоголізму. Потім провели ще зустріч з психологами і людьми, які вилікувалися від цієї хвороби.

Так, щотижня в рейд по об’єктах водоканалу виїжджає спеціальна комісія. До її складу входять фельдшер водоканалу, провідний інженер з охорони праці та менеджер по роботі з персоналом.

Працівників перевіряють на вміст алкоголю за допомогою алкотесту. Якщо апарат фіксує, що сантехнік, слюсар, токар чи будь-який інший фахівець нетверезий, на нього складають акт. Наступного дня він пише заяву на звільнення.

На підприємстві було сім випадків, коли через пияцтво на робочому місці працівники залишилися без роботи.

Як повідомив провідний інженер з охорони праці Михайло Завадський, склад їх комісії є постійним.

“Ми всі працюємо за контрактом на роботі. Якогось плану, скільки п’яних треба зловити за місяць і відповідної премії за це у нас немає. Приїжджаємо завжди несподівано, тому люди на робочому місці не п’ють – бояться втратити роботу”, – сказав він.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер